Reference: Field Force ČR, s.r.o.

Originál dopisu

Přehledné školení řidičů online

Při školení svých řidičů-referentů naše společnost využívá služeb portálu Školení řidičů on-line.cz. Díky tomu jsme získali hned několik výhod a bonusů, kterým klasický způsob školení nemůže konkurovat a které nás jednoznačně přesvědčily o výhodnosti formy on-line. Rád bych zde proto uvedl některé z nich:

Rychlost – nikdo se rád nezdržuje se záležitostmi, které jeho firmě nepřinášejí zisk. Školení řidičů   on-line je klasickou ukázkou toho, jak lze čas využít efektivně.

Žádné starosti s administrativou – tým portálu veškerou agendu vede za nás a na vše důležité nás včas a automaticky upozorňuje. Pravidelně také dostáváme informace o aktuálním stavu proškolenosti našich řidičů.

Dopravní newslettery – jako klient portálu dostáváme pravidelně elektronické newslettery, díky nimž máme přehled o novinkách na silnicích.

Klientský účet – prostřednictvím svého přístupu k elektronickému klientskému účtu máme kdykoliv okamžitý a kompletní přehled o všem, co se školením řidičů v naší společnosti souvisí.

Osvědčení a certifikáty – než složí testy všichni naši zaměstnanci, ti úspěšní obdrží dočasné elektronické certifikáty o proškolení. Po splnění všech řidičů pak každý z nich dostane plastové osvědčení a my jako zaměstnavatel certifikát. V každém okamžiku tak můžeme doložit, že své řidiče skutečně školíme.

Příznivá cena – kvalitní služby a příznivě nastavená cena.

Školení řidičů on-line naši společnost zbavilo mnoha starostí a umožňuje nám lépe se soustředit na to, v čem jsme dobří. Proto ho mohu doporučit každému, kdo chce řešit své povinnosti se školením moderně a efektivně.

Ing. Libor Kudrna
Finance Manager