Reference: di5 architekti inženýři s.r.o.

Originál dopisu

Školení řidičů online - služba pro moderní firmy

Tým našeho ateliéru se při své práci vždy snaží přicházet s kreativními nápady, vymýšlet moderní a neotřelá řešení a dotahovat své služby ve všech ohledech do konce. Tohoto přístupu si velmi vážíme i u jakéhokoliv klienta nebo partnera, se kterým spolupracujeme. Právě proto jsme začali využívat služby portálu SkoleniRidicu-online.cz, který školení řidičů-referentů pojal zcela nově, neotřele a uživatelsky příjemně.

Školení řidičů online nám poskytuje všechny výhody, které se i my snažíme nabízet svým zákazníkům: rychlost, úsporu času i úsporu nákladů. Naši zaměstnanci se mohou proškolovat z pohodlí své kanceláře, bez zdlouhavého cestování a zbytečné ztráty času, který mohou naplno věnovat své práci. Vše je tak vyřešeno bez prodlení, efektivně a bez nutnosti svolávat všechny kolegy v jeden čas na jedno místo - což je pro naši firmu ideální přístup.

Líbí se nám i úroveň péče, kterou svým klientům tým SkoleniRidicu-online.cz poskytuje. Oceňujeme např. nápad s dočasným osvědčením pro proškolené řidiče, které každý dostane obratem po absolvování testu a jímž může prokázat své proškolení do doby, než nám poštou dorazí finální plastová osvědčení. K celkovému dobrému dojmu ze služeb portálu přispívá i okamžité reagování jeho pracovníků na naše dotazy, ochotné jednání a vždy přátelská atmosféra.

Kdyby měla školení řidičů online shrnout do několika slov, popsala bych ho jako moderní a kreativní řešení pro každou firmu, která si váží svých peněz a času svých lidí. Proto mi ho nezbývá než doporučit.

di5 architekti inženýři s.r.o.

Aneta Valášková
Office Manager